Sık Sorulanlar

Araç rezervasyonunuzu ofislerimize gelerek, web sitemizdeki rezervasyon adımlarını takip ederek kolay ve hızlı bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz.

Adınıza düzenlenmiş, bankacılık kurumu tarafından verilmiş geçerli bir kredi kartı ve depozito için yeterli bakiye talep edilecektir. Visa/Mastercard kredi kartları dışında nakit, debit kart, senet ya da sanal kart ile araç rezervasyonu yapılamamaktadır. Güvenlik kuralları gereği, tüm rezervasyon kanallarımız aracılığı ile yapılan araç kiralama hizmetleri için sürücü bilgileri ile ödeme yapılan kart bilgilerinin eşleşmesi gerekmektedir.

Evet, tüm araçlarımızın kaskosu ve sigortası mevcuttur.

Kazanın oluş şekline bağlı olarak, izlenen prosedürler değişiklik göstermektedir. Ancak can güvenliğinizi sağladıktan sonra müşteri hizmetlerimizden yetkili kişilere ulaşarak kaza hakkında bilgi vermesi gerekmektedir. Eğer araç hareket edemeyecek durumda ise aracı yerinden oynatmamanız gerekmektedir.

Park – trafik cezaları, HGS-OGS geçiş ödemeleri, farklı teslimat noktası talebi, araçta oluşan hasarlar gibi durumlardan dolayı sizden ek ödeme talep edilebilir.
Whatsapp Telefon